Kontakta oss

Om Du har drabbats av klotter kan vi rekommendera Dig klottersanerare i just Ditt område. Undrar Du över vilken produkt som lämpar sig bäst till en specifik yta är det också bara att höra av sig. Även när det gäller fasadrengöring och saneringar. Välkommen att ringa eller maila oss! Växel: 018-156190 E-post: info@trion.se

 


Försäljning & ordermottagning

Gun Hansen
Administration / Ordermottagning

018 - 10 89 25

070 - 604 62 91

gun.hansen@trion.se

Lena Wettervik
Ekonomiansvarig / Ordermottagning

018 - 10 89 26

070 - 604 62 55

lena.wettervik@trion.se

Mikael Jönsson
Försäljningschef Norra, Mellersta & Sydvästra Sverige

018 - 10 89 34

070 - 604 62 93

mikael.jonsson@trion.se

Sture Kärnbratt
Produktspecialist / Säljare Sverige

018 - 10 89 16

070 - 604 63 48

sture.karnbratt@trion.se

Therese Hamrén
Försäljningschef Storstockholm, Mälardalen & Sydöstra Sverige

070 - 604 62 95

therese.hamren@trion.se

William Stomilovic
VD / Exportansvarig

018 - 10 91 04

070 - 604 62 94

william.stomilovic@trion.se

Mathias Blom
IT-ansvarig & Sälj/kundsupport

018 - 10 89 33

070 - 388 13 28

mathias.blom@trion.se

Produktion & leverans

Ulf Lindblom
Produktionschef / Inköpare / Farligt Gods

018 - 10 89 32

070 - 604 66 48

ulf.lindblom@trion.se

Magnus Kolsmyr
Produktion / ISO

018 - 10 89 94

070 - 604 60 22

magnus.kolsmyr@trion.se

Robert Olofsson
Produktion

070 - 604 61 06

robert.olofsson@trion.se

Teknisk support & Utbildning

William Stomilovic
VD / Exportansvarig

018 - 10 91 04

070 - 604 62 94

william.stomilovic@trion.se

Magnus Kolsmyr
Produktion / ISO

018 - 10 89 94

070 - 604 60 22

magnus.kolsmyr@trion.se

Mathias Blom
IT-ansvarig & Sälj/kundsupport

018 - 10 89 33

070 - 388 13 28

mathias.blom@trion.se

Ägare & Styrelse

Robert Ferm
Styrelseledamot

robert.ferm@trion.se

Thorbjörn Bengtsson
Styrelseordförande

018 - 15 61 93

070 - 515 61 90

thorbjorn.bengtsson@trion.se

Kontakta oss

*Obligatorisk

Huvudkontor:

Adress: Svederusgatan 1-3, SE-754 50 Uppsala

Öppettider, lager och kontor: Mån – Tors 08:00-16:30 Fredagar 08:00 – 16:00 Lunchstängt 12:00 – 13:00

Öppettider Juni, Juli, Augusti: Mån – Fred 08:00 – 16:00 Lunchstängt 12:00 – 13:00

Telefon: 018 15 61 90. E-post: info@trion.se

Hämtlager i Göteborg:

c/o Johns Bygg o Fasad AB
von Utfallsgatan 14
415 05 Göteborg

Öppettider: Mån – Fred 07:00-16:00

Telefon: 0706-046348   Lageransvarig:  Anders Nordström 0723-011297